Auktionshuset Thelin & Johansson
Möbler
Övrigt
PIEDESTAL, förgylld, med marmorskiva.
669715. PIEDESTAL, förgylld, med marmorskiva.
Höjd 67 cm.
Smärre bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd 67 cm.
Smärre bruksslitage.
353