MÖBLER, 4 delar, 1800-tal.

669711. MÖBLER, 4 delar, 1800-tal.

Spelbord, längd 89, bredd 44, höjd 75 cm.
Fönsterbord, längd 63, bredd 46, höjd 76 cm.
Stolar, ett par, rygghöjd 88, sitthöjd, 45 cm.

Selbord saknar en skiva.
I övrigt bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Selbord saknar en skiva.
I övrigt bruksslitage.

Antal besök: 308