VÄSKA, "Alma", Louis Vuitton, Frankrike (34581).

669683. VÄSKA, "Alma", Louis Vuitton, Frankrike (34581).

Monogramcanvas med detaljer av brunt skinn samt gulmetall. Knappar märkta "Louis Vuitton" samt stämpelmärkt "LOUIS VUITTON PARIS Made in France". Fodrad med brun canvas med ett innerfack. Längd 32 cm, bredd 16 cm, höjd 23 cm.

Bruksslitage, smärre repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage, smärre repor.

Antal besök: 1 136