SOFFA, metall, Design Osvaldo Borsani för Tecno Italien, 1980-tal.

66967. SOFFA, metall, Design Osvaldo Borsani för Tecno Italien, 1980-tal.

Märkt Tecno.
Längd ca 180 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Märkt Tecno.
Längd ca 180 cm.

Slitage.

Antal besök: 1 761