HYLLSYSTEM, "Royal system", Paul Cadovius, Danmark.

66964. HYLLSYSTEM, "Royal system", Paul Cadovius, Danmark.

14 hyllplan, längd á ca 80 cm.
4 st hyllhållare längd ca 198 cm
2 st hyllhållare längd ca cm.
Byrå höjd ca 51 cm.
Vitrinskåp höjd ca 33 cm.
Tidningshylla.
Bord mått 105 + 55 cm.

Slitage, skador/avslag, repor/stötmärken.

Gör en kostnadsfri värdering!

2 st hyllhållare längd ca cm.
Byrå höjd ca 51 cm.
Vitrinskåp höjd ca 33 cm.
Tidningshylla.
Bord mått 105 + 55 cm.

Antal besök: 3 669