VITRINSKÅP, mahogny, engelsk stil.

66959. VITRINSKÅP, mahogny, engelsk stil.

höjd 192, bredd 81, djup 37 cm.

skador och repor samt lås trasigt.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 777