VÄGGUR, Mauthe, 1930-tal.

VÄGGUR, Mauthe, 1930-tal.
669554. VÄGGUR, Mauthe, 1930-tal.

Ek. Skuren dekor. Höjd ca 58 cm.

Fungerade vid katalogiseringstillfället. Ingen funktionsgaranti lämnas. Smärre ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 5 651