BLOMSTERBORD, rotting, 1900-talets mitt.

669530. BLOMSTERBORD, rotting, 1900-talets mitt.

Längd ca 89,5 cm, bredd 28 cm, höjd ca 80 cm.

Ålders samt bruksslitage. Märken, gummihjul med skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 5 393