ALY BEN SALEM. Olja på glas.

ALY BEN SALEM. Olja på glas.
669498. ALY BEN SALEM. Olja på glas.

Figurscen, 26x21 cm.

Obetydligt ytslitage.

Aly Ben Salem (1910–2001)

Gör en kostnadsfri värdering!

Figurscen, 26x21 cm.

Obetydligt ytslitage.

Aly Ben Salem (1910–2001)

Antal besök: 801