BORDSLAMPOR, 1 par, metall och glas, 1900-talets andra hälft.

66939. BORDSLAMPOR, 1 par, metall och glas, 1900-talets andra hälft.

Etikettmärkta Boréns Aktiebolag.
Höjd inklusive lampsockel 33,5 cm.

Slitage, fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, fläckar.

Antal besök: 470