KONST, TVÅ DELAR.

669363. KONST, TVÅ DELAR.

Åke Holm, två gubbar, signerad och daterad 1970, pastell, 17x20 cm samt kopparstick, Kleopatras död, efter Gaspar Netscher graverat av Jean Georges Wille, 1700-talet, 40x29 cm.

Kopparstick med skador.

Gör en kostnadsfri värdering!
669363. KONST, TVÅ DELAR.

Kopparstick med skador.

Antal besök: 459