Åke Holm, två gubbar, signerad och daterad 1970, pastell, 17x20 cm samt kopparstick, Kleopatras död, efter Gaspar Netscher graverat av Jean Georges Wille, 1700-talet, 40x29 cm.
Kopparstick med skador.
Kopparstick med skador.