TAKAMPEL, empirestil, 3 ljusarmar, 1900-talets första hälft.

66931. TAKAMPEL, empirestil, 3 ljusarmar, 1900-talets första hälft.

Skålens diameter 20 cm.

Slitage och repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Skålens diameter 20 cm.

Slitage och repor.

Antal besök: 501