BARTOLAR, ett par, "Mauna Kea", design Vico Magistretti, Kartell.

66917. BARTOLAR, ett par, "Mauna Kea", design Vico Magistretti, Kartell.

Lackerad och polerad aluminium.

Ställvis slitage, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ställvis slitage, repor.

Antal besök: 1 651