STOL, bonad furu, allmoge, 17/1800-tal.

669174. STOL, bonad furu, allmoge, 17/1800-tal.

Rygghöjd 102 cm.
Sitthöjd 43 cm.
Bredd 43 cm.

Åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Rygghöjd 102 cm.
Sitthöjd 43 cm.
Bredd 43 cm.

Åldersslitage.

Antal besök: 515