MÖBLER, 4 delar, 2000-tal.

669012. MÖBLER, 4 delar, 2000-tal.

Hyllor, ett par, höjd 199, bredd 49, djup 34 cm.
Tv-bänk, höjd 57, bredd 110, djup 46 cm.
Vägghylla, höjd 34, bredd 110, djup 37 cm.
Fästen till vägghylla medföljer.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 429