ETT PARTI, 6 delar, figur, Beswick, brevpress, millefiori, dosa, överfång, bronserad sjöjungfru i gjutjärn samt nåletuie och måttband.

668781. ETT PARTI, 6 delar, figur, Beswick, brevpress, millefiori, dosa, överfång, bronserad sjöjungfru i gjutjärn samt nåletuie och måttband.

Höjd 3,5-20 cm.

Sjöjungfru saknar postament, överfångsdosa med inre mynningsnaggar och miniatyrer med slitage. Häst med lagat öra.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 3,5-20 cm.

Antal besök: 514