668781. ETT PARTI, 6 delar, figur, Beswick, brevpress, millefiori, dosa, överfång, bronserad sjöjungfru i gjutjärn samt nåletuie och måttband.
Sjöjungfru saknar postament, överfångsdosa med inre mynningsnaggar och miniatyrer med slitage. Häst med lagat öra.