FLASKSCHATULL MED FLASKOR, trä/glas 1800-tal.

668611. FLASKSCHATULL MED FLASKOR, trä/glas 1800-tal.

Flaskschatull för 2 st flaskor, höjd 23,5 cm.

Åldersslitage.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Åldersslitage.

Nycklar saknas.

Antal besök: 611