Auktionshuset Kolonn
Övrigt
Övrigt
DRYCKESHORN, omkring 1900-tal.
66859. DRYCKESHORN, omkring 1900-tal.
Höjd ca 40 cm.
Slitage, nedputsad.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd ca 40 cm.
Slitage, nedputsad.
Auktionshuset Kolonn
571