OKÄND KONSTNÄR. Porträtt av naken kvinna. Olja på duk uppklistrad på pannå. Signerad.

66855. OKÄND KONSTNÄR. Porträtt av naken kvinna. Olja på duk uppklistrad på pannå. Signerad.

62 x 45 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

62 x 45 cm.

Slitage.

Antal besök: 2 687