NYCKELHARPA, olika träslag, dekor av blommor, otydlig signatur, 18/1900-tal.

668227. NYCKELHARPA, olika träslag, dekor av blommor, otydlig signatur, 18/1900-tal.

Längd 83 cm.
Otydlig signatur på sidan av nyckelharpan.

Bruks/åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 83 cm.

Bruks/åldersslitage.

Antal besök: 10 955