FIGURIN, glas, Murano Italien, 1900-tal.

66768. FIGURIN, glas, Murano Italien, 1900-tal.

I form av clown. Höjd ca 16,5 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 685