ANDERS ZORN. "Ols Maria". Etsning, signerad och daterad 1919 i plåten.

66753. ANDERS ZORN. "Ols Maria". Etsning, signerad och daterad 1919 i plåten.

19,5 x 29,5 cm.

Blad obetydligt gulnat.

Anders Zorn (1860–1920)

Gör en kostnadsfri värdering!

19,5 x 29,5 cm.

Blad obetydligt gulnat.

Anders Zorn (1860–1920)

Antal besök: 3 065