AXEL TALLBERG. "Min Granne" Etsning, signerad A Tallberg.

667453. AXEL TALLBERG. "Min Granne" Etsning, signerad A Tallberg.

Totalmått inklusive ram 36 x 29,8 cm.

Gulnad.

Axel Tallberg (1860–1928)

Gör en kostnadsfri värdering!

Gulnad.

Axel Tallberg (1860–1928)

Antal besök: 483