PIETRO DALLA-SANTA. Utsikt mot gamla stan, akvarell, signerad och daterad 1978.

66735. PIETRO DALLA-SANTA. Utsikt mot gamla stan, akvarell, signerad och daterad 1978.

35 x 49 cm.

Ej examienrad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

35 x 49 cm.

Ej examienrad ur ram.

Antal besök: 1 028