SYBIL KNIGHT. Motiv med segelbåtar och bro. England 1800-tal. Olja på duk. Signerad.

66723. SYBIL KNIGHT. Motiv med segelbåtar och bro. England 1800-tal. Olja på duk. Signerad.

23 x 30 cm.

Slitage. Färgsläpp på ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

23 x 30 cm.

Slitage. Färgsläpp på ram.

Antal besök: 815