TAVLA, litografiskt tryck.

TAVLA, litografiskt tryck.
667091. TAVLA, litografiskt tryck.

"Sveriges Konungahus, dess hufvudstad och folk"
Ca 45 x 58 cm.

Bruksskick. Kantskador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca 45 x 58 cm.

Bruksskick. Kantskador.

Antal besök: 807