HÖRNSKÅP, engelsk stil, 1900-tal.

66702. HÖRNSKÅP, engelsk stil, 1900-tal.

Idegran. Två dörrar. Längd 67, bredd 45, höjd 180 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Antal besök: 678