SKÅLAR, 2 st, glas, Erik Höglund, Boda, signerade,1900-tal.

666862. SKÅLAR, 2 st, glas, Erik Höglund, Boda, signerade,1900-tal.

1 st skål på fot, höjd 21 cm, diameter 14,5 cm.
1 st skål, höjd 6 cm, diameter 11,5 cm.
Etiketmärkta samt signerade.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Etiketmärkta samt signerade.

Slitage.

Antal besök: 260