UNO VALLMAN. Litografi, signerad och numrerad 63/290.

66672. UNO VALLMAN. Litografi, signerad och numrerad 63/290.

Motiv från båtvarv. 48 x 40 cm.

Ej examinerad ur ram.

Uno Vallman (1913–2004)

Gör en kostnadsfri värdering!

Ej examinerad ur ram.

Uno Vallman (1913–2004)

Antal besök: 3 411