SEVERIN NILSSON. teckning, signerad.

66657. SEVERIN NILSSON. teckning, signerad.

Påskrift baksida,( Handteckning av Hallandsmålaren Severin Nilsson)
Bibeln överlämnas till Konung Gustav Vasa
31 x 27 cm.

Bruksslitage, smutsig.

Severin Nilson (1846–1918)

Gör en kostnadsfri värdering!

31 x 27 cm.

Bruksslitage, smutsig.

Severin Nilson (1846–1918)

Antal besök: 1 109