BORD, 4 st samt PALL, 1900-talets första hälft.

666541. BORD, 4 st samt PALL, 1900-talets första hälft.

Bord höjd 73 - 79 cm.
Pall höjd 58, längd 74 cm.

Slitage, fläckar, ett bord med sprickor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bord höjd 73 - 79 cm.
Pall höjd 58, längd 74 cm.

Antal besök: 265