PINNSTOLAR och PALLAR, 2 par, 1900-talets mitt.

666528. PINNSTOLAR och PALLAR, 2 par, 1900-talets mitt.

Möjligen Nässjö stolfabrik.
Ett par pinnstolar rygghöjd 81 cm.
Ett par pallar höjd 45 cm.

Slitage, märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Möjligen Nässjö stolfabrik.
Ett par pallar höjd 45 cm.

Slitage, märken.

Antal besök: 728