PABLO PICASSO. EFTER. Visage de femme sur fond noir. Litografi. Osignerad.

66645. PABLO PICASSO. EFTER. Visage de femme sur fond noir. Litografi. Osignerad.

37x27 cm
Oramad.

Pablo Picasso (1881–1973)

Gör en kostnadsfri värdering!

37x27 cm
Oramad.

Pablo Picasso (1881–1973)

Antal besök: 1 361