AKSELI HEIKKINEN. Olja på duk, signerad och daterad 73.

66644. AKSELI HEIKKINEN. Olja på duk, signerad och daterad 73.

Figur i polykroma färger. 161 x 110 cm.

Mindre skada på duk. Smärre färgkrackelering.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 479