PABLO PICASSO. EFTER. Tete de femme de profil. Litografi. Osignerad.

66635. PABLO PICASSO. EFTER. Tete de femme de profil. Litografi. Osignerad.

37x26,5 cm.

Pablo Picasso (1881–1973)

Gör en kostnadsfri värdering!

37x26,5 cm.

Pablo Picasso (1881–1973)

Antal besök: 924