SKÅP, allmoge, daterat 1801.

SKÅP, allmoge, daterat 1801.
66626. SKÅP, allmoge, daterat 1801.

Nyckel finns, längd 102, bredd 28, höjd 142 cm.

Slitage, skador. färgbortfall, senare benställning, renoverat och kompletterat.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 908