IWAR DONNÉR. Olja på pannå, signerad och daterad /53.

66617. IWAR DONNÉR. Olja på pannå, signerad och daterad /53.

Kustlandskap. 37 x 45.

Smärre färgbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

Kustlandskap. 37 x 45.

Smärre färgbortfall.

Antal besök: 1 785