Auktionshuset Kolonn
Möbler
Fåtöljer & Stolar
STOL, Peder Hvidt & Orla Mölgaard Nielsen, Bodafors, 1950/60-tal.
66616. STOL, Peder Hvidt & Orla Mölgaard Nielsen, Bodafors, 1950/60-tal.
Brännstämplad.
Slitage, märken.
Gör en kostnadsfri värdering!
Brännstämplad.
Slitage, märken.
Auktionshuset Kolonn
2 997