STOL, Peder Hvidt & Orla Mölgaard Nielsen, Bodafors, 1950/60-tal.

66616. STOL, Peder Hvidt & Orla Mölgaard Nielsen, Bodafors, 1950/60-tal.

Brännstämplad.

Slitage, märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Brännstämplad.

Slitage, märken.

Antal besök: 3 165