FÅTÖLJ, skinn, "Form 7", Alf Svensson, Dux, 1900-talets andra hälft.

666018. FÅTÖLJ, skinn, "Form 7", Alf Svensson, Dux, 1900-talets andra hälft.

Beige skinnklädsel, snurrbar, fyrdelad benställning i metall, lös sitt och 2 delad ryggdynor.
Rygghöjd 92 cm.
Sitthöjd 42 cm.
Bredd 73 cm.

Bruksslitage, fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Rygghöjd 92 cm.
Sitthöjd 42 cm.
Bredd 73 cm.

Bruksslitage, fläckar.

Antal besök: 1 102