BYRÅ, rotfanér, 1900-talets början.

665732. BYRÅ, rotfanér, 1900-talets början.

Tre stycken lådor med beslag i mässing.
Längd 109 cm.
Bredd 49 cm.
Höjd 81 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 109 cm.
Bredd 49 cm.
Höjd 81 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 365