PELARBORD, 2 st, samt STOL, målade, 1800-tal.

665618. PELARBORD, 2 st, samt STOL, målade, 1800-tal.

Bord höjd 78 cm.
Stol märkt "Ano 1808 PPS", rygghöjd 99 cm.

Bruksslitage, renoverade och kompletterade.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bord höjd 78 cm.

Antal besök: 285