SERVERINGSVAGN, TRIVA-SERIEN, Kerstin Hörlin Holmquist för NK, teak, 1960-tal.

665108. SERVERINGSVAGN, TRIVA-SERIEN, Kerstin Hörlin Holmquist för NK, teak, 1960-tal.

Längd 79,5, bredd 45 och höjd 65 cm.

Bruksslitage, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage, repor.

Antal besök: 764