MONICA HALLBERG. Collage.

MONICA HALLBERG. Collage.
664773. MONICA HALLBERG. Collage.

Mot morgondagen. Monogramsignerad. A tergo daterad 1993 samt betitlad. 15x12 cm.

Mindre ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mindre ytslitage.

Antal besök: 825