KOPPARFÖREMÅL, 10 delar, 18/1900-tal.

664738. KOPPARFÖREMÅL, 10 delar, 18/1900-tal.

Kannor, former mm, olika format.

Slitage, bucklor samt märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, bucklor samt märken.

Antal besök: 125