SVEN MOELL. "Från Säveån" Olja på pannå, signerad.

66455. SVEN MOELL. "Från Säveån" Olja på pannå, signerad.

54 x 65 cm.

reva.

Gör en kostnadsfri värdering!

54 x 65 cm.

reva.

Antal besök: 860