ARKIVSKÅP, 2 st, "Björknäs", Finland, 1900-tal.

664235. ARKIVSKÅP, 2 st, "Björknäs", Finland, 1900-tal.

Björk. 2 skåpsluckor med vitrin samt 1 låda. Längd 86 cm, bredd 31 cm, höjd 98 cm.

MIndre bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

MIndre bruksslitage.

Antal besök: 2 450