VAS, stengods, "Mangania", Lillemor Mannerheim, Upsala Ekeby, Gefle, 1900-tal.

664003. VAS, stengods, "Mangania", Lillemor Mannerheim, Upsala Ekeby, Gefle, 1900-tal.

Höjd 19,5 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 19,5 cm.

Slitage.

Antal besök: 3 586