MATTA, Teheran, semiantik. 213 x 139 cm.

66394. MATTA, Teheran, semiantik. 213 x 139 cm.

Figural matta med röd botten.

Mindre skador, missfärgning. Slitage samt mindre lagning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Figural matta med röd botten.

Antal besök: 1 436