SERVERINGSVAGN, bambu, 1900-talets andra hälft.

663945. SERVERINGSVAGN, bambu, 1900-talets andra hälft.

Ställytor av masonit.
Höjd 64, längd 72, bredd 50 cm.

Ställytor med repor, fläckar. Torkade hjul.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ställytor av masonit.

Antal besök: 2 343