SERVERINGSVAGN, mässing och glas, 1900-tal.

663338. SERVERINGSVAGN, mässing och glas, 1900-tal.

Serveringsvagn i mässing, trä samt skivor i glas. Längd 69,5 cm, höjd 76 cm.

Hjulen torra, stomme med fläckar, märken samt repor, glasskivorna med repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 637